021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

اولادقباد:

احتمال دارد هرکدام از واحدهای مسکن مهر پردیس به چندنفر فروخته شود/ نشست ویژه بررسی وضعیت مسکن با حضور آخوندی برگزار می‌شود

1395/11/26

نماینده تهران در مجلس گفت: احتمال اینکه هرکدام از واحدهای مسکن مهر به چند نفر فروخته شود وجود دارد و اگر چنین اتفاقی بیفتد فاجعه رخ خواهد داد.

فریده اولادقباد نایب‌رئیس مجمع نمایندگان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: طبق مشاهدات و گزارشات،‌ ما متوجه شدیم که واحدهای مسکن مهر پردیس احتمال دارد به چند فرد فروخته شود.

وی با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون زنان مجلس با حضور آخوندی وزیر راه‌وشهرسازی، افزود: ما این مسئله (فروش یک واحد از مسکن مهر پردیس به چند نفر) را روز گذشته هم به وزیر راه‌وشهرسازی متذکر شدیم و تأکید کردیم که اگر چنین اتفاقی بیفتد فاجعه رخ می‌دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس اضافه کرد: اینکه فردی با شرایط خاص اقتصادی و مالی اقدام به خرید واحدی از مسکن مهر کرده و بعد بفهمد خانه وی که با هزار و یک مشکلات و امید آن را خریداری کرده چندین صاحب دیگر هم با این شرایط مواجه می‌شود. ما این موضوع را از طریق مسئول اتحادیه املاک متوجه شدیم.

اولادقباد بر همین اساس اضافه کرد: در جلسه روز گذشته و پس از طرح این مشکل،‌ مقرر شد به زودی نشست ویژه‌ای با حضور عباس آخوندی وزیر راه‌وشهرسازی و نمایندگان تهران برای بررسی مشکلات راه‌ و مسکن استان تهران برگزار شود.