021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

افتتاح کارگاه اشتغال زایی گروه همیار جهت توانمند سازی زنان کارآفرین

1395/11/21

به مناسبت دهه مبارک فجر کارگاه اشتغال زایی گروه همیار جهت توانمند سازی زنان کار آفرین با حضور امیراله حقیقی فرماندار اسلامشهر، فریده اولاد قباد نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و جمعی از مدیران سازمان بهزیستی کشور و استان تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در آئیین افتتاح این کارگاه که معاون سیاسی انتظامی فرماندار نیز حضور داشت، اولاد قباد در سخنانی ضمن تبریک دهه مبارک فجر با بیان اینکه مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در راه پیمائی 22 بهمن ماه پاسخ تهدیدات رئیس جمهور جدید آمریکا را خواهند داد افزود: کشورمان با دیپلماسی عقلانی خود وارد بازیهای ترامپ نخواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه و نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و سالهای دفاع مقدس گفت: همانگونه که امام خمینی(ره) فرمودند اگر حضور موثر زنان در سالهای دفاع مقدس بیشتر از مردان نباشد کمتر از آنان نیز نیست.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت توانمند سازی زنان در توسعه متوازن و پایدار کشور اظهار داشت: آموزش زنان کارآفرین نیز می تواند در توانمندسازی زنان نقشی تعیین کننده داشته باشد.

وی همچنین با بیان اینکه دفتر مجمع نمایندگان تهران مهرماه در اسلامشهر افتتاح شده و روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته نمایندگان با حضور در دفتر مجمع نمایندگان با شهروندان اسلامشهر ملاقات دارند ادامه داد: بازدیدهای مختلفی از پروژه های مهم و زیر ساختی اسلامشهر صورت گرفته و نمایندگان تهران پیگیر مطالبات مردم اسلامشهر هستند.