021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

اولادقباد خبر داد: تشکیل دفاتر نمایندگان تهران در شهرستان‌های استان برای گسترش ارتباط با مردم

1395/8/20

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تشکیل دفاتر نمایندگان تهران در شهرستان‌های استان را در جهت گسترش ارتباط با مردم توصیف کرد.

فریده اولادقباد با حضور در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، اظهار کرد: مجمع نمایندگان تهران در مصوبه‌ای مقرر کرده دفاتر نمایندگان تهران در شهرستان‌های تهران تشکیل شود و بر همین اساس نمایندگان تهران با هزینه شخصی خود نسبت به تاسیس این دفاتر اقدام کردند تا ارتباط‌شان با مردم به صورت سیستماتیک تداوم پیدا کند.

وی افزود: هفته گذشته دفتر نمایندگان تهران در اسلامشهر بازگشایی شد تا نمایندگان تهران از نزدیک مسائل و مشکلات مردم اسلامشهر را مورد بررسی قرار دهند و تعامل نزدیک خود را با مردم داشته باشند.

اولادقباد با اشاره به قدمت پنج هزار ساله شهرستان اسلامشهر، تصریح کرد: این شهرستان ۷۰۰۰ شهید و جانباز و آزاده دارد و می‌طلبد که توجه ویژه‌ای به آن صورت گیرد. از جمله راه‌اندازی متروی اسلامشهر، بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی، فاضلاب شهری و ورزشگاه پنج هزار نفری از مطالبات مردم است.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه شهرستان اسلامشهر جمعیت بیکار زیادی دارد، یادآور شد: این شهرستان همچنین از جمله شهرستان‌های مهاجرپذیر استان تهران است. این موضوع در کنار تعداد زیاد جمعیت بیکار منجر به آسیب‌های اجتماعی می‌شود و ما در تلاش هستیم تا با همکاری مسئولان شهرستان برای مقابله با بیکاری و جلوگیری از بروز این آسیب‌ها اقدامی انجام دهیم.

وی در پایان از حضور خود و پروانه مافی در جلسه روز چهارشنبه شورای امور بانوان فرمانداری اسلامشهر با حضور فرماندار و اعضای شورای شهر و رییس دادگستری در حوزه حقوق خانواده خبر داد.