021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس:

حادثه پلاسکو را با نگاه فراجناجی پیگیری می کنیم

1395/11/20

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: با نگاه فراجناحی و بدون نگاه سیاسی پیگیر علل و انگیزه های احتمالی رخ داد حادثه پلاسکو هستیم .

به گزارش اسلامشهرخبر، فریده اولاد قباد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در دیدار با خانواده شهید علیرضا سفی زاده ، شهید آتش نشان اسلامشهری حادثه پلاسکو تصریح کرد: با توجه به اعلام شهرداری و شورای شهر تهران مبنی بر اخطار های قبلی  به مالکان پلاسکو با نگاه فراجناحی و بدون نگاه سیاسی پیگیر علل و انگیزه های احتمالی رخ داد حادثه پلاسکو هستیم .

این نماینده اصلاح طلب با اعلام اینکه شهدای آتش نشان هم شهدای خدمت  و هم شهدای ایثار هستند خاطر نشان کرد: مهمترین رسالت شما همسران شهداء این است که مانند حضرت زینب (س) صبر پیشه کنید.

وی ضمن آرزوی توفیق و صبر برای بازماندگان شهید سفی زاده خطاب به اعضای خانواده آن شهید اظهار داشت: شهدای آتش نشان راه خود را در پیش گرفتند و برای نجات جان دیگران ایثار کردند  این باید برای شما مایه افتخار باشد.

اولاد قباد با بیان اینکه کار شهدای آتش نشان کمتر از شهدای دفاع مقدس نبود خاطر نشان کرد: حادثه پلاسکو پیگیری  ملی را می طلبد.

در همین بازدید حیدر ابراهیمی رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری اسلامشهر اظهار داشت:با توجه به شرایط خاص ایران به ویژه تهران وقوع حادثه ای مانند پلاسکو اجتناب ناپذیر است.

وی ادامه داد: نباید توسعه را با رشد اشتباه گرفت و باید ارتفاع ساختمان ها،ساخت و سازها و تغییر کاربریها  متناسب با توانمندی ها باشد .

همچنین در این دیدار شاهین عسگریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر از آغاز پیگیری برای عملی شدن حقوق و مزایای خانواده شهدای آتش نشان خبر داد.