021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

گزینه‌های پیشنهادی فراکسیون‌های مجلس برای هیأت رئیسه مشخص شدند

معرفی اولاد قباد برای دبیری هیئت رئیسه از طرف فراکسیون امید

1396/3/10

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: گزینه‌های پیشنهادی از سوی فراکسیون‌های ولایت و امید برای هیأت رئیسه مجلس مشخص شدند.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز فراکسیون‌های مستقلان و نمایندگان ولایی با رئیس مجلس گفت: در این جلسه مقرر شد تا بنده، محمدحسین فرهنگی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده و غلامرضا کاتب از سوی فراکسیون ولایت (فراکسیون‌های مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی) برای دبیری هیأت رئیسه انتخاب شدیم.

وی افزود: از طرف فراکسیون امید نیز فریده اولاد قباد و محمدعلی وکیلی به عنوان افراد پیشنهادی برای دبیری هیأت رئیسه مجلس مشخص شدند.

 اظهار داشت: همچنین رسول خضری، محمد قسیم عثمانی و بهروز نعمتی به عنوان افراد پیشنهادی برای کارپردازی هیأت رئیسه مشخص شدند.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: علاوه بر این حمیدرضا حاجی بابایی و هادی قوامی از سوی فراکسیون مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی برای نایب رئیسی مجلس انتخاب شدند و فراکسیون امید نیز علی مطهری و مسعود پزشکیان را برای این جایگاه پیشنهاد کرده است.

وی افزود: در مورد گزینه ریاست نیز فراکسیون‌های ولایت و امید بر ریاست علی لاریجانی اتفاق نظر دارند.

عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان گفت: بدین ترتیب جزء در مورد نواب رئیس که فراکسیون ولایت (مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی) و فراکسیون امید خود را مستقلاً معرفی کرده‌اند، برای دبیری و نظار هیأت رئیسه توافق بین فراکسیون‌های ولایت و امید انجام شده و تقریباً تکلیف آنها مشخص شده است.