021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

در همایش دانشگاهیان و فرهنگیان مطرح شد

نیازمند تداوم سیاست های دولت فعلی در برجام هستیم

1396/2/12

در همایش دانشگاهیان و فرهنگیان معاونت زنان ستاد انتخاباتی روحانی با حضور الهه کولایی، جعفر توفیقی، فاطمه سعیدی و فریده اولاد قباد بر ضرورت تداوم سیاست های دولت فعلی در برجام تاکید شد.

به گزارش ایسنا، فریده اولاد قباد نماینده مردم تهران در مجلس در سخنانی در این همایش اظهار کرد: مهمترین ماحصل دولت تدبیر و امید برجام بوده که نیازمند تداوم سیاست های دولت در برجام هستیم که میوه آن را در دولت دوازدهم داشته باشیم.

وی افزود:‌ در حوزه بهداشت و درمان نیز اجرای  طرح تحول سلامت توانست موجب کاهش ۴۰۰ میلیون دلاری واردات شود و دو هزار و ۵۰۰ خانه سلامت در استان های کم برخوردار برای اجرای این طرح ایجاد شود.

وی افزود:‌ وظیفه کسانی که حامیان دولت تدبیر و امید هستند این است که یک تریبون برای دستاوردهای روحانی باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه افزود: در حوزه محیط زیست به مدت هشت سال شورای عالی محیط زیست به تعلیق درآمده بود اما خوشبختانه از دوره مسئولیت خانم ابتکار این شورا راه اندازی و احیاء شد و همچنین صندوق ملی محیط زیست هم احیا شد که ردیف بودجه ای برای این صندوق هم وجود دارد و لوایح مهمی مانند هوای پاک و مدیریت تالاب ها از سوی هیأت دولت و مجلس ارسال شده که با آرای بالایی هم به تصویب رسیده اند.

اولاد قباد در ادامه توجه به عدالت جنسیتی در برنامه ششم را مهمترین دستاورد فراکسیون زنان مجلس و معاونت زنان ریاست جمهوری عنوان کرد و افزود:‌ در حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی نیز دولت تدبیر و امید دستاوردهای قابل توجهی داشتند که باید حتما موردتوجه قرار گیرد.

وی در پایان اظهار کرد: کاندیداهایی که هنگام مناظره ها حضور می یابند ضمن تسلط به برنامه ششم توسعه و بودجه کشور نباید وعده پوپولیستی به مردم دهند؛ آن‌ها از کدام منابع می خواهند وعده های خود را عملی کنند، باید در این شرایط شعور سیاسی مردم را در نظر داشته باشند.