021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14


پیام تقدیر اولاد قباد از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش

1396/3/30

بسم الله قاصم الجبارین

از نخستین روزهای طلوع امید و فجر ایمان و پیروزی در سال57،  دشمنان آزادی و استقلال ملت رشید ایران به طراحی انواع توطئه ها دست زدند تا به زعم باطل خود انقلاب اسلامی را به شکست بکشانند و همچنان به غارت منابع و تحقیر ملت خداجوی ایران اسلامی تداوم بخشند اما دست خدا از آستین مردی بزرگ از تبار اهل بیت برآمد و رهایی ملت را از یوغ استعمار خارجی و استبداد داخلی رقم زد.

نظام سلطه جهانی وقتی که خود را در مقابل ملت رشید و مومن ایران ناتوان دید جنگ هشت ساله را با همکاری مرتجعین منطقه ای و صدام جانی بر مردم ایران تحمیل نمود اما رزمندگان مقتدر، دلیر و انقلابی ایران داغ شکست را بر تارک متجاوزین حک کرد تا اینکه اتاق های اندیشه‌ی شیطانی با همفکری رژیم صهیونیستی و وهابی های تکفیری و منافقین کوردل به تولید حرامیانی به نام لانه های زنبور پرداختند تا کشور ایران را نا امن نمایند.

حملات تروریست ها در دوازدهم ماه مبارک رمضان نمونه ای از شقاوت و بزدلی تروریست ها بود که منجر به شهادت تعدادی از هموطنان بی گناه و روزه دار شد. اما غافل از اینکه مردم ایران اسلامی با این ترقه بازی ها میدان را خالی نخواهند کرد و بر پیمان خود با شهیدان گرانقدر و ولایت وفادارند و چون عمار و حنظله و ابوذر بر سر خفاشان تاریک اندیش و حامیان آنها فرود خواهند آمد و طیرا ابابیل بر سپاه کفر و جهالت با موشک ذوالفقار آتشی از جهنم را در مرکز فرماندهی آنان برافروختند.

لذا حمله‌ی موشکی پاسداران عزت و اقتدار با هدایت و موضع انقلابی رهبری به مرکز فرماندهی داعش در دیرالزور سوریه انجام شد و موجی از غرور و نشاط را در جای جای وطن و  در دل خانواده های شهدا و ایثارگران ایجاد کرد و سپاه پاسداران همان گونه که وعده کرده بود انتقام خون شهدای حادثه ی تروریستی در مرقد امام(ره) و مجلس شورای اسلامی و سایر شهدایی که به دست تکفیری های وهابی به شهادت رسیده بودند گرفت.

 این حملات موشکی پیام روشنی به حامیان منطقه ای و فرامنطقه‌ای ازجمله سردمداران تازه کار آمریکا و آل سعود و رژیم صهیونیستی است که چنانچه درس نگیرند سیلی های سنگین و کوبنده‌تری در راه است. پیام دیگر حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر شیطانی تکفیری ها ایجاد امید و نشاط در دل  دوستداران انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان است. در پایان بر خود لازم می دانم که درود بفرستم به غیرت و اقتدار پاسداران انقلاب اسلامی و با سری برافراشته و بر گرفته از جوشش خون شهدا و ایثارگری جانبازان و تمامی بسیجیان و نیروهای امنیتی و نظامی و هدایت های مقام معظم رهبری و تدبیر دولت امید به خود می بالیم که ایران اسلامی چنین فرزندان مومن و شجاعی دارد که ارمغان این شهامت و اخلاص امنیت و آرامش شهروندان است و خدا را به خاطر این جوانان مومن و غیرتمند و داشتن رهبری حکیم و فرزانه سپاس می گوییم و سر بر آستان حریم امام راحل می ساییم که این عزت و استقلال حاصل بینش، ایمان و تیزبینی ایشان بوده که در قلب و ذهن مردم ایران نهادینه شده است.

فریده اولاد قباد، نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی