021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

با حضور سیاوشی و اولادقباد در دفتر ارتباط مردمی اسلامشهر صورت گرفت؛

پیگیری اعتبارات مورد نیاز برای آغاز عملیات مترو چهاردانگه

1395/10/19

دو عضو مجمع نمایندگان استان تهران با حضور در دفتر ارتباط مردمی اسلامشهر ضمن پیگیری مطالبات مردم منطقه، با مسئولان این شهر به منظورحل مشکلات، دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریده اولادقباد و طیبه سیاوشی شاه عنایتی نمایندگان مردم تهران، ری، شیمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی از تعطیلی مجلس در روز پنج‌شنبه با وجود بررسی برنامه ششم توسعه به صورت دو تا سه شیف در طول هفته استفاده کرده و ضمن حضور در دفتر ارتباط مردمی اسلامشهر و پاسخگویی به شهروندان، با خانواده یکی از  شهدای منطقه و مسئولان این شهر به منظور پیگیری مطالبات مردم دیدار کردند.

دیدار با خانواده معظم شهید ذوقیان در شهر چهاردانگه

بنا بر این گزارش این نمایندگان با خانواده معظم شهید ذوقیان در شهر چهاردانگه دیدار و با اهداء لوح تقدیر از ایثار آن خانواده عزیز تقدیر کردند، همچنین فریده اولادقباد؛ نایب رئیس فراکسیون شاهد در مجلس در این دیدار، از برگزاری جلسات مستمر فراکسیون متبوعش با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در رابطه با حل مشکلات خانواده شهدای گرانقدر، خبر داد.

همچنین اولادقباد و سیاوشی به منظور اطلاع از روند طرح جهادی احداث منازل مسکونی در روستای قلعه سیمون، به همراه معاونت عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی اسلامشهر از محل بازدید کرده و مسئولان قرارگاه سازندگی سپاه توضیحاتی را درخصوص ساخت واحدهای مسکونی برای افراد محروم این روستا پس از سال‌ها زندگی در شرایط بسیار سخت و زیر چادر، ارائه کرد.

این واحدهای مسکونی با کمک و همکاری نهادها، ادارات شهرستان، افراد خیر و هنرمندان، توسط قرارگاه سازندگی سپاه در حال احداث است.

در نظر گرفتن مشکلات معلمان در بودجه سال آینده

این گزارش می افزاید: اداره آموزش و پرورش شهر چهاردانگه مقصد بعدی طیبه  سیاوشی؛ عضو ‌کمیسیون فرهنگی و فریده اولادقباد؛ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بود که ابتدا مدیریت و معاونان این اداره، گزارش کاملی را درخصوص وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان، مشکلات فرهنگیان و کمبود فضای آموزشی و ورزشی را بیان کرده و خواستار توجه نمایندگان به وضعیت فرهنگیان به خصوص در تصویب بودجه سال آینده و همچنین برنامه ششم توسعه شدند.

سیاوشی نیز در این دیدار با تأکید بر درخواست‌های به حق فرهنگیان اظهارکرد: درخصوص تامین اعتبارات مورد نیاز به منظور توسعه اماکن ورزشی و کتابخانه‌های منطقه، هماهنگی‌های لازم را با مراجع ذیربط انجام خواهم داد.

توسعه فضاهای آموزشی منطقه با همکاری مجمع نمایندگان تهران

همچنین اولادقباد؛ دبیر مجمع نمایندگان تهران ضمن تشکر از زحمات همکاران فرهنگی خود اعلام کرد: مذاکره با نهادهای مسئول درخصوص توسعه فضاهای آموزشی منطقه با استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه‌ساز و  همکاری مجمع نمایندگان تهران انجام شده است.

تخصیص اعتبار لازم عملیات احداث مترو شهرستان

دبیر مجمع نمایندگان تهران نیز طی گفتگویی با عضو شورای اسلامی شهر چهاردانگه و نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان اسلامشهر، گفت: در جریان اهم مشکلات شهر چهاردانگه هستم و در این راستا جلسات متعددی با مسئولان ذیربط درخصوص اختصاص اعتبارات ملی برگزار کرده تا با تخصیص اعتبار لازم عملیات احداث مترو شهرستان به زودی اجرایی شود.

همچنین سیاوشی اظهار امیدواری کرد: با ادامه حضور سایر نمایندگان و ارتباط بیشتر با شهروندان، با همت و پیگیری مسئولان شهرستان نسبت به حل مشکلات این شهر اقدامات مناسبی صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دفتر ارتباط مردمی نمایندگان مجلس با مردم شهرستان اسلامشهر هر روز از ساعت 9 صبح تا 14 آماده پاسخگویی و پیگیری امور شهروندان شهرستان اسلامشهر(بخش‌های چهاردانگه، احمدآباد و اسلامشهر) است.