021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14


پیگیر جاده مواصلاتی احمدآباد مستوفی هستیم

1397/11/16

روز چهارشنبه ۳ بهمن ۹۷  در راستای دیدارهای عمومی نمایندگان مجلس که با مسئولین و مردم مناطق و شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود، این‌بار در مسجد موسی بن جعفر (ع) احمدآباد مستوفی با حضور علیرضا محجوب، سيد فريد موسوي و محسن عليجاني زماني و خانم فريده اولادقباد، نمايندگان مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با مردم این بخش به گفت‌وگو پرداخته و در جریان مشکلات و دغدغه‌های مردم شریف احمدآباد مستوفی قرار گرفتند.

در بخشی از این نشست فریده اولادقباد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه‌ای با فرماندار اسلامشهر، وزیر محترم راه و شهرسازی و سایر مسئولین ذیربط در خصوص ارتقای ایمنی راه‌ها و جاده‌ها داشتیم که درآن جلسه پیگیر جاده مواصلاتی احمدآباد مستوفی بودیم.

وی تصریح کرد: در زمینه مطالبات مربوط به فاضلاب شهری، نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس و بهسازی بافت‌های روستایی نیز پیگیری‌هایی را انجام داده‌ایم.

اولاد قباد خاطرنشان کرد: بر اساس بودجه‌های تخصیص یافته و امکانات موجود برای تهران ما نمایندگان شما مردم عزیز مجدانه تلاش می‌کنیم در جهت رفع مشکلات حرکت کرده و تا حد ممکن مسايل را حل کنیم.

تگ ها