021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

اولاد قباد:

کاستی های اسلامشهر با کمک نمایندگان مجلس و مسئولان حل خواهد شد

1396/3/5

نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی، گفت: کاستی های اسلامشهر با کمک نمایندگان مجلس و مسئولان حل خواهد شد.

به گزارش‌ مهر، فریده اولاد قباد در مراسم افتتاح مرکز جامع سلامت شهری گلها در اسلامشهر طی سخنانی گفت: نمایندگان اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی پیگیر بحث مترو این شهرستان و نیز اتصال آن به خط ۳ مترو تهران، پروژه ورزشگاه ۵ هزار نفری اسلامشهر و نیز بیمارستان  ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر هستند، تجهیزات بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فراهم خواهد شد.

نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی، مطالبات مردم را بر حق دانست و افزود: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیگیر این مطالبات هستند.

 این نماینده مردم در مجلس دهم، به جمعیت زیاد شهرستان اسلامشهر اشاره و اضافه کرد: امکانات موجود به خصوص در حوزه بهداشت و درمان جوابگوی این جمعیت نیست و کاستی هایی وجود دارد که باید با همکاری همه مسئولان، نمایندگان و دستگاه های اجرایی مرتفع شود.

بر اساس این گزارش، مرکز جامع سلامت شهری گل ها با همّت خیرین سلامت و با اعتباری بالغ بر  ۷۰۰ میلیون تومان و در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر مربع و زیر بنای ۴۰۰ متر مربع احداث و تجهیز شده که بسیاری از نیازهای بهداشتی مردم شهرستان اسلامشهر با افتتاح این مرکز تامین می شود.

این مرکز دارای بخش های دندانپزشکی، آموزش، داروخانه، روانپزشکی، تغذیه پزشک عمومی، سلامت محیط و کار، آزمایشگاه و بخش مامایی‌ است.