021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

اسلام شهر ایرانی کوچک

1394/12/4

دوشنبه‌شب سوم اسفندماه شهر اسلام‌شهر شاهد گردهمایی حامیان اصلاح‌طلبان و سخنرانی کاندیدهای آن‌ها بود. در این گردهمایی که با حضور دکتر عارف و چندین تن دیگر از کاندیدهای ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان مجلس دهم تهران برگزار شد خانم فریده اولادقباد اسلامشهر را مدل کوچکی از ایران بزرگ ارزیابی کرد که از تمام قومیت‌های مختلف ایرانی در آن گرد هم آمده‌اند و از تعبیر "اسلام‌شهر یعنی ایران" استفاده نمودند. وی لازمه چنین تنوع قومیتی را رعایت حقوق شهروندی در این منطقه دانست.

نامزد اصلاح‌طلب انتخابات دهم راه‌اندازی مترو اسلامشهر را یکی از برنامه‌های اصلی خود جهت پیگیری در مجلس آینده دانست و آن را به عنوان تسهیل‌کننده رفت‌وآمد ساکنین این منطقه به مرکز شهر معرفی کرد. اولادقباد معتقد است که اسلامشهر در حاشیه اولویت‌های مجلس‌های اخیر قرار گرفته و از این رو از دکتر عارف درخواست کرد که پس از راه‌یابی نمایندگان به مجلس جهت تعامل رودرروی ساکنین با نمایندگان طرح تأسیس دفتر مجمع نمایندگان در اسلامشهر اجرایی گردد.

از دیگر برنامه‌هایی که خانم فریده اولادقباد مرور کرد می‌توان به طرح‌های تعالی و تحکیم بنیان خانواده، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده اشاره کرد. همچنین وی یکی از آمال خود را استقلال مدیریت دانشگاه‌ها و حمایت از تشکل‌های دانشجویی بیان کرد.

تگ ها