021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

اولاد قباد: زمینه حضور بانوان در ورزشگاه ها باید فراهم شود

1394/12/5

فریده اولاد قباد گفت: من برای رفع هرگونه خشونت علیه زنان، رفع نابرابری های جنسیتی، فراهم کردن زمینه حضور زنان در ورزشگاه ها و حمایت از تشکل های فعال در حوزه زنان تلاش خواهم کرد.
این کاندیدای اصلاح طلبان در دهمین دوره انتخابات مجلس، در همایش بانوان سرزمین امید، از جمله برنامه های خود در حوزه زنان را پیگیری همه حقوق زنان از جمله حق بیمه زنان خانه دار،  پیگیری افزایش مرخصی زایمان برای عموم بانوانِ شاغل در دولت و شرکت‌های خصوصی و کاهش ساعات کاری زنان شاغل در ادارات، بیان کرد.
این نامزد ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان افزود: ایجاد اشتغال برای زنان بی سرپرست، افزایش امکانات ورزشی و تفریحیِ مختص بانوان را از جمله برنامه های خود خواند.
وی ضمن تأکید بر پیگیری خود برای فراهم کردن زمینه حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت:  
بانوان هم مثل آقایان به محیط‌های ورزشی و پرهیجان نیاز دارند؛ آن‌ها هم مانند آقایان، علاقمند به تماشای فوتبال و والیبال در ورزشگاه ها هستند.
وی افزود: به نظرم به جای منع کردن بانوان از حضور در ورزشگاه ها، باید قوانین و مقرراتی وضع شده و تسهیلاتی فراهم شود که زنان به گونه ای در ورزشگاه ها حضور داشته باشند که حرمت و شأن اجتماعی شان حفظ شود.
اولاد قباد در پایان، از همه زنان تهرانی خواست برای تغییر نگاه سنتیِ حاکمیت نسبت به خود، حتما هفتم اسفند ماه در انتخابات شرکت کرده و به لیست امید، آرامش و رونق اقتصادی رأی دهند.

 

تگ ها