021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

سخنرانی اولاد قباد در جمع حامیان میرزایی نیکو در دماوند

1395/2/8

روز دوشنبه خانم اولاد قباد به دماوند رفت و در جمع حامیان مهندس قاسم میرزایی نیکو سخنرانی کرد. در این نشست انتخاباتی که با استقبال پرشور مردم دماوند جهت حمایت از کاندیدای اصلاح طلب برگزار شد دو تن از منتخبان  مردم تهران آقای رحیمی و خانم اولاد قباد جهت حمایت از آقای میرزایی کاندیدای لیست امید به ایراد سخنرانی پرداختند.

خانم اولاد قباد در این نشست ضمن اشاره به نقش و جایگاه این منطقه در تاریخ و تمدن ایران، حرکت اصلاح طلبانه کنونی را در تراز حقانیتی مستدل به عقلانیت دانست، او  در ادامه ضمن پاسداشت یاد شهدا که ارمغان آنها برای ایرانیان حفظ استقلال و امنیت و آرامش بود مهندس میرزایی را با توجه به 30 ماه حضور در مناطق جنگی و کسوت رزمندگی یادگار شهدا نامید.

این منتخب مردم تهران جبهه اصلاحات و تفکر اصلاح طلبی را حامی منافع ملی دانست که منافع عمومی را بر همه چیز ترجیح می دهد و اعلام کرد که حل مسائل اقتصادی و معیشتی و همچنین برنامه ریزی جهت کاهش آسیب های اجتماعی  چون طلاق و اعتیاد و بزه کاری و تکدی گری و... را در راس برنامه ها و اولویتهای اصلاح طلبان قرار دارد.

در پایان خانم اولادقباد خاطر نشان کرد که جهت تکمیل گام بلند 7اسفند و پیروزی اصلاح طلبان  در جمعه 10 اردیبهشت با رای خود سرنوشت خویش را در مدار اعتدال و پیشرفت قرار دهند.

در این مراسم حمیداستیلی بازیکن سابق تیم ملی نیز جهت حمایت از اصلاح طلبان در دور دوم حضور داشت.