021-22334455 021-22334455 ساعت پاسخ گویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 14

پیام تسلیت اولاد قباد به مناسبت شهادت حاج قدرت عبدیان

1395/3/19

فریده اولاد قباد، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با صدور پیامی، شهادت حاج قدرت عبدیان، مدافع حرم اهل بیت(ع) را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

پل شهادت، اصلی‌ترین گذرگاه رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذرگاه برای همیشه جاویدان تاریخ باقی مانده و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای می‌گذارند.

شهیدان استمرار خط سرخ حسین(ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند. بار دیگر یکی از جاماندگان قافله شهدا و هم تبار عاشورائیان به دست گروهک درنده‌خوی داعش به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام به‌ویژه حضرت آقا سید الشهداء(ع) در ملکوت اعلی مأوی گزید و از روزی الهی متنعم شد.

شهیدحاج قدرت عبدیان جنت‌مکان، مدافع سرافراز حرم اهل‌بیت(ع) و سرباز سبز‌پوش میدان‌های جهاد و شهادت و مجاهد محبوب عرصه‌های نبرد نور علیه ظلمت را به رهبر عزیز انقلاب حضرت آیت االله خامنه ای، ملت اسلامی ایران و مردم شهید پرور شهرستان کوهدشت و خانواده محترم این شهید بزرگوار تسلیت عرض می‌نمایم.

از خداوند عاجزانه مسئلت می‌کنیم تا نتیجه این دلاور‌مردی‌ها و رشادت‌ها را نابودی عناصر خودفروخته و خودسر داعش قرار دهد و پیوند انقلاب اسلامی به انقلاب حضرت مهدی(عج) هر چه زودتر محقق شود.                               فریده اولادقباد، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر